נערות ליווי ישראליות במונאקושירותי ליוויסיפורי וסרטי סקס
Image
מכון שירותי ליווי במרכז

שירותי ליווי בראשון לציון, פתח תקווה וחולון


"אתה קל?" אלכס ביקשה בתמימות. היא ידעה מקשקש יפה הוקל לי.
"כמובן שאני," אמרתי, "אבל אני עדיין לא בדיוק כמו דברים אחרים שעשית לו."
"אובו אתה מקנא!" אמה פלטה.
"עכשיו אני לא מקנא, זה מגוחך. יש לזכור הילדה לקחתי איתי?" אני לא אוהב לדבר כ זה, אבל אולי זה עשוי לשכנע אותם.

"ואז מאפשר למקם את זה ככה," אמה בעת ביצוע ללטף את הזין שרותי ליווי שלי, "אתה יכול במקום להיות על הפסקת המקבל, או אולי תחליט על אנחנו עושים את זה עם 'ג'וק.
הם יהיו שם. גירדתי בחלק האחורי של הראש שלי.
"אני מעדיף אתה מחפש את איש מסוגל נוסף." שציינתי בסופו של דבר.
"מסוגל יותר? הוא עשיר מופלג, אבא. יש לו אפילו העסק האישי שלו. "אמה מלמל מפוזרת, בעת ובעונה אחת כמו להתעסק עגול הזין שלי

מפתה."הארורה אמה, למנוע נוגעת בי! "אני שהושרתי ועבר הירכיים הרחק
ידה."אתה לא צריך זה? "אלכס הפך וינץ הפשוטה מהפנים שלי בהבעה התאווה העזה
בעיניה."זה לא בסדר. "אמרתי
בפשטות."מה לא נכון עם הבעת האהבה של אחד על אחד אחר? "אלכס בדק אותי ביסודיות." נכון סדיר רוצה להיות אפילו כלפי מקסימלית האהובה שלך?
""אבל אני כבר לא היחיד, אני אביך. "שציינתי נתח נוסף
מפוקפק."אתה הרבה יותר מאשר רק כי, "אמה אמרה בשלוות נפש בעזרת מצב העניינים." יש לנו הרצוי הזה די הרבה זמן עכשיו. אחרי שראיתי אותך ביום שלפני זה הסכמנו ויציע לכם כ זה.

""לא, זה מגונה, "שנשימתי לבוא להיות כבד ובלתי סדיר. לא הייתי צריך את זה כמו שצריך? אילו לא פנטסטיות המחשבות שלי על עכשיו החטובה גופנו שלהם די זמן? ואז במפתיע נזכרתי בניתוח כ משהו כזה. אני מסכים עם זה השתנה לתוך "קנאת פין" דרך פרויד. אולי הנשים כבר מחפשים לעדכן אמם?
"זה פשוט מגונה לאלה מסוים של הדרישות החברתיות. לא כולנו קשורים מלבד? לא לכולנו יש את האבות הזהים? "אמה שוב ידה החלקה על הזין הפועם
שלי."לא מקבל את כל פילוסופיות חברה, "אך המציאות השונה לתוך שהיא מעין נכתבה מתוך לשכנע אותי.
הייתה לי בשום דרך המחשבה שאולי צריכה לשכנע לנהל עם מישהו סקס יפה כמו גם או אמה.

"האם אתה חושד אנחנו מכוערים?" אלכס מבוקשת.
"כיוון כבר לא!" קראתי.
"כמו שצריך אז," אלכס נשענה קדימה והצמיד את שהפתיה והעסיסית פעם נוספת על שלי.
הגירוי של שתי הבנות עשה את מחשבותיי להמס כמו שלג מתחת השמש.
אלכס עקרה עגולה יחד עם לשונה המבקשת פיקה התחביב שלי. לא מצליח ולא מוכן לעמוד בכל נוספת הגבתי נשיקתה לחלוטין, מיזוג הרוק שלי בשלה לשוננו הסתבכתי כל אחד שונה.
בעוד אמה לב הקריסה עד עלייתי היא קבלה נקבעה נוספת במעשייה .

עכשיו שאני נטשתי כל המוסר שלי, התאווה שלי קבלה הגבוה מבין אותי. עכשיו אני לא ניסה להסיט את עיני גופם אידאלי להם חומר כאוות נפשי
בעודה להגדיר דברים, החרדה שלי קבלה הגבוה מבין אותי, והכריח אותי לתוך צעדה. . אולם ברגע שהכינה דברים, היא ליטפה את המיטה לצידה, ושאני בחוסר רצון טיפס לתוכו
"מוקדם יותר מכפי שאנחנו מתחילים לצפות בזה, אני רוצה לעשות את זה נקי: אתה לא רוצה להיות בייש ידי מה המסגרת שלך עושה. אם אתה מקבל קשה וזה לא נוח, להתאים את הזין שלך. אם אתה מקבל נבוך, תחושה משוחררת להסמיק. אם זה נהיה כל כך חם כי אתה צריך לאונן, באמצעות כל הדרך, מחסל אחד.
"הנהנתי.אני בכל זאת חתיכת כתוש, והדברים זזים מהירים, עם זאת אני לא מרגיש מפוחד יותר. נבוך, הדגיש ופשוט הופעתי מאמר מוזר, כן, באמת אלה הדברים.

"עכשיו לקיתי אתה כי אני נהנה גברים ונשים. כל מסוגלים מעולה פאר ואני רוצה בעניינים יפים מאוד לבד. "הוא משך בכתפיו. "לספק לך, אני יכול להיות מאוד מחוספס עם הצעצועים שלי." הוא חייך שוב, כי חיוך נערות ליווי בראשון לציון ללא שפיכות דמים, קר. "עכשיו אתה נבחרת להיות חלק ההרמון המיוחד שלי, כל כך זוכר את עצמך בר מזל."

הרמון? מה?! סקוטי ניסה טכניקה זו. לב כלילית שלו הפסיק. איים לחץ את ידו בעדינות, הפחד שלה זורם דרך היאות הצטרפו שלהם. למה אתה מתכוון? "סקוטי גמגם. אבל לפני שהוא ידע מה אפילו להפוך קורה, שני השומרים הראש שנאבקו מעליו אל המיטה קשר אותו עם פנים כלפי מעלה. הוא נאבק ללא הועיל כפי שהם קשרו את פרקי ידיו ואת קרסוליו בטוחים בנפרד. הם עשו שווים מאיימים מימינו וגיפר משמאל. המזרן הפך כל כך עצום שכל 3 שבויי העירום יכולים להיות קשורים למטה-נשרי עם מקום הולם.

"עכשיו, יהיה לך לחוות גבוהים אם הנחתי את הזרועות סביבך ואנחנו להתכרבל, או יהיה לך להרגיש נוספים נבוכים?"
אני נפעם כי היא בקשה. זה יהיה חלק בשבילה לצפות כי אני צריך את הקשר, ולעשות את זה בלי לשאול. אילו השיגו כי הייתי אולי יש קפוא נערות ליווי בפתח תקווה עד ונכנסו לפניקה. אבל היא ביקשה ממני, וזה עשה את זה פחות מפחיד.

אף על פי כן שקלתי את זה לרגע. פחות הוא מעת לעת זעקה הרבה מן במעלה. אבל במצב הזה, זה הפך ליד מספיק.
"זה מדויק שאתה רעיון על זה. אל תתנו לאף אחד - אפילו אני - מניס אותך למשהו שאתה לא צריך לעשות. אתה תמיד יכול לקחת את הזמן כדי להניח ולקבוע מה שאתה באמת רוצה. אני לא יכול לומר שאף אחד לא אי פעם לקבל נעלב. אולם אין אדם צריך להיות ממורמר.
"עם זאת, הזרועה היא סביבי, והסרט מתחיל.

לקבלה בשניות הראשונות, אני מוצא את היד מסיחה. אני לא מרגיש את הטמפרטורה שלה חמה נערות ליווי בחולון לאחר אותי, אני מאוד מודע לזה. אני גם מודע זקפתי היה לי אי פעם על חשבון שהיא התחילה מרפרף באמצעות כותרות פורנו. אני לוקח נשימה עמוקה, ובחשאיות לשנות אותה. ולא יקרה משהו. אני לא מקבל את עיני לוואי, ללא קריאות של. עבור, אני מופתע מכך.
ואז באתי חלק מתחיל וכי אני נמשך אל החידוש.